Systemy karniszy

Dźwięki ciszy ...

Cisza właśnie stała się jeszcze cichsza dzięki nowej linii Silent Track. Zdecydowanie architektoniczne, specjalnie zaprojektowane tory jezdne połączone z unikalnymi dwuskładnikowymi ślizgami (2C), co zapewnia niespotykaną ciszę przesuwu.

Pomyśl o tym jak o ponownym uruchomieniu innowatora Alexa Webera, założyciela Silent Gliss z 1952 roku, który wyznaczył poprzeczkę w zakresie bezszumowej pracy karniszy. Powstało wiele patentów, a Silent Gliss zrobił kolejny duży krok naprzód dzięki swojej najnowszej ofercie Silent Track.

Silent Track jest zarówno produktem głębokiej uwagi wizualnej jak i maksymalnego wyciszenia, a także ustanawia nowy standard specyfikacji - skierowany do architektów, projektantów wnętrz i klientów prywatnych, którzy nie są przygotowani na kompromis w sprawie swoich twórczych wizji.

Systemy są dostępne w trzech rozmiarach (S, M i L), z profilami karniszy w różnych formach - kwadratowym, okrągłym, owalnym, prostokątnym i w kształcie stożka. Dostosowanie kolorów jest również opcją, dzięki czemu funkcjonalny element projektu jest naprawdę godnym uwagi elementem projektu.

A dzięki obszernej kolekcji funkcjonalnych tkanin Silent Gliss klienci mogą uzyskać dokładnie to, czego oczekują.

Więc powiedz. Cokolwiek robisz, nie cicho.

2C ślizgacz - Cicha rewolucja - Technologia 2-komponentowa!

Najwyższej jakości ślizgacze i rolki 2C (zgłoszone do opatentowania) w połączeniu z pokrytymi specjalną warstwą karniszami pozwalają na płynne i ciche poruszanie się kurtyny. Te ślizgacze są wytwarzane przy użyciu 2 materiałów, twardego komponentu, który zapewnia stabilność i miękkie „wype łnienie” pochłaniające hałas. Efektem końcowym jest niespotykana cisza.
KARNISZ STOŻKOWY

Nowy projekt karnisza, aby zwrócić uwagę w każdym pomieszczeniu. Elegancki profil w kształcie stożka ma symetryczny kształt, dzięki czemu nadaje się do stosowania jako podział pomieszczenia. Stożek ma udoskonalony mechanizm „kliknij i dopasuj”, który sprawia, że montaż jest wyjątkowo łatwy.

SILENT GLISS – SPECJALISTA OD GIĘCIA

Karnisze Silent Gliss można wyginać do przodu i do tyłu, aby dostosować je do najtrudniejszych instalacji w nowoczesnej architekturze. Zaawansowane techniki i wieloletnie doświadczenie zapewniają maksymalną wydajność poślizgu na najciaśniejszych zakrętach. Oferowane są profile wpustowe, które można wyginać do najbardziej ciasnych promieni - zasłony wydają się dosłownie zwisać z sufitu!

WAVE 2C ŚLIZGACZ NA SZNURKU / SMART FIX

Wave 2C ze sznurkiem zapewnia ciągł y efekt falowania zasłony stylowego systemu Wave, niezależnie od te go, czy zasłony są zamknięte, czy otwarte.

Systemy Silent Gliss można wyposażyć w Smart Fix, jednolity asortyment wsporników. Konstrukcja zawiera magnetyczne metalowe osłony, które są łatwe w montażu i elegancko chowają wkręty mocujące. Trzy konstrukcje o różnych długościach zapewniają elastyczność i łatwość instalacji.

Rozwiązania sterowania dla wszystkich sytuacji

Najlepiej sprzedający się elektryczny karnisz SG 5600 jest prezyzyjny, cichy i mocny.

Połączenie rolek 2C (zgłoszony do opatentowania), wysokowydajny szwajcarski silnik i specjalnie powlekany tor karnisza zapewniają najwyższą wydajność. Dodatkowa funkcja, opcja „Touch & Go” oznacza, że lekkie pociągnięcie kurtyny spowoduje jej ruch!
KARNISZE ELEKTRYCZNE

Dla najwyższej wygody i łatwości obsługi wybierz elektryczne karnisze Silent Gliss. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, czy poza, nasza szeroka gama opcji sterowania zapewnia, że możesz przesuwać zasłony za naciśnięciem jednego przycisku. Nasza aplikacja Move zapewnia dostęp do szyn sufitowych za pomocą smartfona lub tabletu, a jednocześnie możliwa jest łatwa integracja z dowolnym systemem automatyki domowej i budynku.

KARNISZE SZNURKOWE

Sterowanie sznurkiem pozwala uniknąć manipulacji materiałem i łatwo kontrolować ciężkie zasłony. Systemy występują w dwóch charakterystycznych wzorach i trzech rozmiarach. Kwadratowe przekroje szyn można nawet wyginać wraz z profilem wpustowym i licować z sufitem.

Wszystkie nasze systemy karniszy sznurkowych są bezpieczne dla dzieci i są w pełni zgodne z normami bezpieczeństwa EN 13120, EN 16433 i EN 16434.

KARNISZE SUFITOWE RĘCZNE/ KRNISZE PODWIESZANE

Bez względu na powierzchnię, rozmiar, kształt lub kolor, Silent Gliss jest w stanie zapewnić szynę obsługiwaną ręcznie. Systemy są dostępne w trzech rozmiarach i pięciu wyjątkowych wzorach. Oferowany jest również gięty karnisz do montażu na wpust.

Dostępne są podwieszane szyny - idealne, gdy wymagana jest cyrkulacja powietrza lub podział pomieszczeń. Podsumowując - najszerszy wybór zapewniający idealne wykończenie każdego wnętrza.

WAVE/FALA - INOWACJA KURTYNY KLASYCZNEJ

Tylko zasłona Silent Gliss może tworzyć fale, promieniując spokojem i harmonią. Unikalny system kurtyny, który zamienia tradycyjne zasłony w efektowne, nowoczesne wzornictwo.

Wave oferuje nowoczesną funkcję projektowania, stworzoną przez unikalny 2-składnikowy ślizgacz z linką wewnątrz toru, która ogranicza rozprostowanie tkaniny. Efektem końcowym jest ciągły efekt „fali”, gdy zasłony są zamknięte, a po otwarciu - zgrabny uklad z powrotem.

KOLEKCJA TKANIN – OD SILENT GLISS

Kolekcja Silent Gliss wyróżnia się zarówno fakturą powiezchni, jak i właściwościami technicznymi. Oferujemy szeroką gamę tkanin, stylów i kolorów, które równoważą funkcjonalność i design we wszystkich naszych systemach osłon okiennych.

W ofercie tkaniny o specjalnych funkcjach, takich jak: właściwości akustyczne, lepsze kontrolowanie światła i względy środowiskowe. Wszystkie nasze tkaniny są trudnopalne i zostały gruntownie przetestowane w naszych systemach, aby zapewnić spójne użytkowanie. Dzięki tak szerokiemu wyborowi możesz być pewien, że znajdziesz idealny materiał dla swoich potrzeb

Różne wzory profili dla różnych projektów i gustów

Linia karniszy Silent Gliss oferuje różne kształty i rozmiary i bezproblemowo dostosowuje się do każdego pomieszczenia

Aktualności