Żaluzje poziome

Produkty marki Blackout łączą w sobie estetyczny wygląd, wygodną obsługę i dopracowaną funkcjonalność - dzięki temu sprawdzają się do zasłaniania i ochrony pomieszczeń przed słońcem. Żaluzje poziome są jednym z najczęściej spotykanych rozwiązań służących do zaciemniania pomieszczeń oraz zapewniania prywatności. Zalety zastosowania żaluzji poziomych:

Regulacja światła

  • regulacja światła wpadającego do pomieszczeni
  • zmniejszenie oślepiającego działania światła słonecznego wewnątrz
  • blokowanie odblasków świetlnych
  • standardowe zaciemnianie
  • zróżnicowane dostarczanie światła dziennego do pomieszczenia

Regulacja ciepła

  • zmniejszenie obciążenia cieplnego w pomieszczeniu. Dużą ochronę termiczną dają szczególnie żaluzje poziome z lamelami z aluminium posiadające największy ze wszystkich współczynnik refleksji Rs – odbicie światła słonecznego.

Zasłanianie

  • kątowe ustawienie lameli zapewnia wizualną łączność z otoczeniem zewnętrznym, pionowe ustawienie lameli zapewnia zaciemnienie

Łatwość obsługi

  • montaż na ramach umożliwia poruszanie okien i drzwi niezależnie od ochrony przed słońcem
  • łatwy montaż i komfortowa obsługa
  • różnorodna dekoracyjność lameli i praktycznie nie wymagają konserwacji

Dlatego przygotowaliśmy wewnętrzne modele w kilku wariantach. Nasi klienci mają do dyspozycji produkty sterowane drążkiem, łańcuszkiem i elektrycznie – radiowo, z użyciem aplikacji, czujnika zmierzchowego, integracji z automatyką obiektu oraz sterowane centralnie, grupowo i pojedynczo.

Połączenie funkcjonalności i eleganckiego wyglądu - żaluzje poziome

Prezentowane systemy cechują się doskonałą funkcjonalnością. Żaluzje poziome wewnętrzne składają się z drewnianych, aluminiowych bądź skórzanych lameli, których wysokość i nachylenie można zmieniać w zależności od bieżących potrzeb. Kolorystyka uwzględnia także profil główki i listwę dolną. Lamele są ułożone poziomo i uwypuklone do wewnątrz lub na zewnątrz, a ponadto oferujemy kilka wariantów szerokości - 16, 25, 35 lub 50 mm. W zależności od osobistych preferencji można wybrać żaluzje poziome drewniane, bambusowe, aluminiowe bądź skórzane. Lamele aluminiowe dostępne są również w wersji perforowanej. Ponadto zapewniamy możliwość zamówienia lameli w jednym z 77 kolorów, dzięki czemu wewnętrzny system zaciemniający harmonijnie wkomponuje się w wystrój pomieszczenia i odcień ścian.

Ochrona wnętrz przed słońcem z żaluzjami poziomymi

Dostępne w naszej ofercie żaluzje do montażu wewnętrznego cechują się też bezproblemowym czyszczeniem. Wystarczy usunąć kurz odkurzaczem i przetrzeć drewniane, skórzane lub aluminiowe lamele wilgotną ściereczką. Zamawiając wewnętrzne żaluzje poziome w Blackout, można liczyć na opcję dostosowania detali do indywidualnych wymagań. Dotyczy to maksymalnej szerokości systemu, rodzaju i koloru lameli, miejsca montażu (sufit, ściana, wnęka lub wpust szyby), systemu sterowania i nie tylko. Po więcej informacji na temat produktów zapewniających ochronę pomieszczeń przed słońcem zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Szer. od 32 cm do 300 cm, wysokość do 360 cm. Nowoczesna, precyzyjna konstrukcja i elegancki wygląd.

Nowość 2017: lamele skórzane - absolutny luksus i elegancja.

Żaluzja Silent Gliss 8910 ze sterowaniem mono umożliwia otwieranie i zamykanie oraz nachylanie lamel za pomocą tylko jednego sznurka. Ten unikalny system posiada funkcję "Continuous Drop": wystarczy lekko pociągnąć za sznurek, a lamele poruszają się powoli i równomiernie.

Prosta lekka obsługa poprzez mechanizm sprężynowy, możliwe zastosowanie bocznego napiętego prowadzenia. Specjalny sposób sztancowania lameli „Twin Plus”, aby w stanie zamkniętym nie przenikało światło. Elektryczne modele żaluzji wyposażone w wyłączniki krańcowe. Certyfikat ISO 9001

Katalogi techniczne do pobrania

Terminy bliskoznaczne: żaluzje wewnętrzne, weneckie, poziome

Aktualności