Partnerzy – współpracownicy

Zapraszamy do współpracy firmy z branży wnętrzarskiej celem dalszej dystrybucji i montażu urządzeń, gdyż produkty Silent Gliss z racji swojej ekskluzywności oraz niepowtarzalności mogą stanowić uzupełnienie Waszej własnej oferty, która nie zawsze może sprostać szczególnym warunkom technicznym czy też oczekiwaniom wymagających klientów.

W dobie obecnego boomu budowlanego powstaje coraz więcej nowoczesnych obiektów w których dominują duże powierzchnie przeszklone, które wymagają wielofunkcyjnej i inteligentnej formy przesłony oraz ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem-oświetleniem, i ograniczeniem tym samym zużycia energii na potrzeby klimatyzacji. Stanowi to wręcz wyzwanie naszych czasów.

W tym zakresie zastosowań Silent Gliss jest niekwestionowanym liderem, obecnym na wszystkich kontynentach i doskonale zdającym egzamin w najtrudniejszych realizacjach. Niektóre systemy produkuje tylko Silent Gliss, a te zaś w połączeniu z np. pokrytymi aluminium materiałami wytyczają nowe horyzonty w kształtowaniu bryły budynku.

Oferujemy partnerom ceny fabryczne, termin realizacji zamówienia zwykle nie przekracza 2 tyg.

www.silentgliss-cee.com – wersja angielska

W celu otrzymania katalogu technicznego oraz katalogu materiałowego oraz dodatkowych informacji: Blackout sp. z o.o
www.blackout.pl/kontakt


Przejdź do sekcji dla architektów

Aktualności