Zasłanianie i Ochrona Przed Słońcem

Połączenie DIZAJNU i FUNKCJI

Historia wewnętrznej ochrony przed słońcem

Historia powstania rolet, żaluzji, verticali, plisów i zasłon panelowych.

Paleta produktów

Opis systemów służących do ochrony przed słońcem: rolet wewnętrznych, żaluzji, verticali, plisów i zasłon panelowych. Przegląd każdego produktu pod kątem cech konstrukcyjnych, wariantów modeli, obsługi i stosowanych materiałów. Opis zastosowania, możliwości montażu, czyszczenia i konserwacji oraz głównych zalet.

Technika

Informacje o sterowaniu elektrycznym, wskazówki w wykonywaniu pomiarów i montażu w odniesieniu do konkretnych produktów. Indeks haseł związanych z ochroną przed Słońcem przy pomocy rolet, żaluzji, plisów, verticali i zasłon panelowych.

Spis treści

Wstęp

Związek VIS
Wewnętrzne Zasłony i Ochrony przed Słońcem

Dziękujemy wszystkim osobom i firmom, które wsparły naszą pracę. Pomoc ta ułatwiła nam wykonanie naszych zadań. Jesteśmy pewni, że wraz z niniejszą pozycją stworzyliśmy wartościową podstawę do kształcenia i dokształcania specjalistów. Wykształcony personel i specjalistyczna wiedza fachowa są bazą sprzedaży wysokogatunkowych produktów do zasłaniania i ochrony przed słońcem.

Tłumaczenie na język polski: Blackout Sp. z o. o. — kopiowanie, publikowanie, przedruk tylko i wyłącznie za zgodą Blackout Sp. z o. o.

Aktualności