Rolety wewnętrzne materiałowe sterowane ręcznie na wymiar

Wymiary: do 5 m szerokości i do 12 m wysokości.
Powierzchnia: od 4 m kw. do 36 m kw.

Estetyczne i ekskluzywne wykonanie, jedyny w swoim rodzaju system: ciche i szybkie otwieranie dzięki zastosowaniu wewnętrznych sprężyn napinających. Funkcja sprzęgania oraz łączenia rolet ze sobą. Kasety ozdobne pozwalają na umieszczenie rolety w nowoczesnej bryle profilu. W ofercie również ręcznie i elektrycznie sterowane rolety wielkogabarytowe. Nowa generacja silników z elektronicznym ustawianiem limitów końcowych oraz miękkim startem i stopem, wbudowany odbiornik radiowy.

Dostępne również rolety z folii przezroczystej nadające się jako ochrona sanitarna w biurach, miejscach publicznych itp.- folia transparentna z atestem higienicznym

Sterowanie

Ręczne — łańcuszek kulowy za stali szlachetnej oraz cięgna w przypadku rolet sprężynowych.

Zobacz: Rolety sterowane elektrycznie

Tkaniny

Unikatowym produktem są całkowicie miękkie tkaniny roletowe, nadające rolecie delikatny tekstylny wygląd oraz poprawiające poprzez swoją elastyczność akustykę pomieszczeń.

Szeroka gama tkanin: dekoracyjne, zaciemniające, techniczne, trudnopalne oraz refleksyjne. Pokrycie wielu tkanin warstwą aluminium zwiększa znacznie ich działanie termoizolacyjne i ochronne przed nagrzewaniem pomieszczeń. Inne tkaniny posiadają właściwości bakteriostatyczne natomiast tkaniny typu Frehtex wpływają na redukcję uciążliwych zapachów. Możliwość nadruku cyfrowego na wielu tkaninach własnych kompozycji graficznych.

DIN EN ISO 105-B02, B1 (DIN 4102), Type C (BS 5867) M2 (NF P 92501 – 7)

Odpowiednie materiały klienta również mogą zostać zastosowane.

Zobacz: Tkaniny oferowane przez firmę Blackout

Dlaczego warto postawić na rolety wewnętrzne na wymiar?

Chcąc zakupić rolety wewnętrzne materiałowe, takie jak na przykład rolety rzymskie, czy rolety zacieniające, wybierać można zasadniczo pomiędzy roletami gotowymi a roletami na zamówienie. Chociaż pierwsze rozwiązanie jest nieco tańsze, w przypadku drugiej opcji istnieje znacznie większy wybór wzorów, kolorów oraz możliwość dostosowania rolety do niestandardowych wymiarów okna.

Roleta elektryczna, model 4870, materiał Multiscreen

Bez względu na to, czy potrzebne nam są rolety do biura, czy rolety do domu, warto mieć na uwadze kilka istotnych kwestii związanych z takim rozwiązaniem.

Rolety na wymiar a dopasowanie do okna

Rolety wewnętrzne na wymiar doskonale dopasowują się zarówno do długości, jak i do szerokości okna. Po podaniu konkretnych wymiarów producenci zamontują mocowania w taki sposób, aby zapewnić domownikom maksymalny komfort. Co ciekawe, Rolety materiałowe wolnowiszące od wielu lat cieszą się ogromną sympatią konsumentów. Rolety materiałowe na wymiar doskonale chronić będą przeszklenie bądź też wnękę okienną poprawiając jednocześnie akustykę pomieszczenia.

Dlaczego warto zakupić rolety wewnętrzne na wymiar?

Komfort termiczny

Rolety materiałowe na wymiar zapewniają doskonałą izolację cieplną w chłodne i upalne dni. Doskonałe dopasowanie do okna sprawia, że przez boki niedopasowanej rolety nie będą przedostawały się promienie słoneczne, a pokój będzie przyjemnie wychłodzony. Pomocne tu są szczególnie tkaniny pokryte warstwą aluminium, również transparentne, że zachowujemy widok na zewnątrz. Z kolei zimą mróz trudniej przedostanie się do środka pomieszczenia, co nie tylko zapewni większe bezpieczeństwo przed wychłodzeniem pokoju, ale również pozwoli zaoszczędzić sporo środków przeznaczanych na dodatkowe opalanie chłodnych pomieszczeń.

Prywatność i komfort

Dokonując zakupu rolet na wymiar możemy mieć pewność, że takie rozwiązanie pozwoli na ochronę przed wścibskimi sąsiadami oraz przechodniami. Nikt nie będzie bezkarnie zaglądał do pomieszczenia, dzięki czemu domownicy poczują się komfortowo we własnym domu. To szczególnie ważne w pomieszczeniach, w których prywatność jest szczególnie ważna, takich jak sypialnia, czy łazienka. Warto jednak zapewnić sobie ten komfort, zakupując rolety wewnętrzne materiałowe na cały dom.

Personalizacja rolety

Konsumenci, którzy kupują gotowe rolety w marketach budowlanych, muszą zaufać producentowi nie tylko w kwestiach związanych z fakturą i kolorem rolety, ale również w kwestiach związanych z mocowaniami. W przypadku rolet wewnętrznych na wymiar to klient wybiera tkaninę, kolor oraz system mocowań, aby jak najlepiej dopasować roletę do swojego okna. Ponadto klienci wybierają także to, po której stronie zamontowany będzie system podnoszenia i opuszczania rolety. To bardzo ważne dla osób praworęcznych i leworęcznych.

Najwyższa jakość

Produkty oferowane w sklepach produkowane są najczęściej po najniższych kosztach z uwzględnieniem najgorszej jakości elementów konstrukcji i materiałów. Pomimo atrakcyjnych cen producenci tacy muszą zarobić. W przypadku rolet wewnętrznych na zamówienie jakość oferowanych produktów jest najwyższa. Taka roleta może znacznie dłużej być eksploatowana, a wszelkie mechanizmy przez wiele lat pracować będą płynnie i sprawnie, w odróżnieniu od mechanizmów stosowanych w roletach gotowych.

Dopasowanie do okien nietypowych

Rolety wewnętrzne materiałowe dopasować można do każdego kształtu i rozmiaru okna, bez względu na to, czy potrzebna jest roleta na okno kwadratowe, trapezowe, czy dachowe montowane w skosach lub poziomie.

Pomoc specjalistów

Oprócz rolet najwyższej jakości otrzymają Państw od nas również cenne rady i porady specjalistów, którzy z ogromną przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania i dopasują roletę do Państwa indywidualnych potrzeb.

Aktualności