Z firmą Silent Gliss, znanym producentem wewnętrznych systemów przysłon okiennych, współpracujemy od 2002 roku. Pierwsze zamówienia były realizowane tylko na własne potrzeby siostrzanej spółki zajmującej się ekskluzywnym wzornictwem i wyposażeniem mieszkań oraz biur.

Od roku 2007 import urządzeń oraz montaż przejęła spółka Blackout. Inspirację do tego było stałe i niezmienne zadowolenie klientów, jak również nie tylko nasze przekonanie o wyjątkowości produktów Silent Gliss (wiele międzynarodowych patentów) oraz ich najwyższej światowej jakości.

Na chwilę obecną mamy już 20 lat doświadczenia w branży wewnętrznych osłon okiennych, łącznie zrealizowaliśmy kilkadziesiąt zaawansowanych inwestycji, w tym hotele, biurowce, apartamentowce nabierając przy tym odpowiednio dużo praktycznej wiedzy. Bazując na tym chętnie i bez obaw podejmujemy się wymagających technologicznie i nawet bardzo trudnych realizacyjnie projektów.

Od roku 2020 firma Blackout jest w Polsce autoryzowanym dystrybutorem włoskiego producenta rolet MOTTURA S.P.A.. Wszystkie katalogi techniczne, wzorniki tkanin oraz ekspozycja rolet jest dostępna w Mottura Point, lokalizacja: ul. Rydygiera 8, budynek 24, pok. 615,(na terenie ICHP)

Dane firmy

Sąd Rejonowy dla M. St. w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS nr 0000219825.

Wysokość kapitału zakładowego: 50.000,- zł
(słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych)
NIP: 524 26294 25
Regon: 141016380

Aktualności