Blackout Sp. z. o. o.

Oficjalny partner handlowy firmy
Silent Gliss w Polsce

Wykonujemy

  • pomiary i oferty cenowe (bezpłatnie),
  • dostawę gotowych do montażu urządzeń przygotowanych na wymiar, terminy dostawy od 3 do 21 dni w zależności od typu urzadzenia,
  • zamówienia i montaż urządzeń na terenie całego kraju oraz realizujemy również wysyłki oraz montaże zagraniczne,
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Gwarancja na wszystkie urządzenia wynosi 36 miesięcy.

Wszystkie elementy systemów Silent Gliss są produkowane w Europie: główny zakład produkcyjny – Niemcy, komponenty : Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy, Francja. Certyfikat ISO 9001.

Z szwajcarską firmą Silent Gliss, światowym producentem wewnętrznych systemów przysłon okiennych, współpracujemy od 2002 roku. Pierwsze zamówienia były realizowane tylko na własne potrzeby siostrzanej spółki zajmującej się wzornictwem i wyposażeniem mieszkań oraz biur.

Od roku 2007 import urządzeń oraz montaż przejęła spółka Blackout. Inspirację do tego było stałe i niezmienne zadowolenie klientów, jak również nie tylko nasze przekonanie o wyjątkowości produktów Silent Gliss (wiele międzynarodowych patentów) oraz ich najwyższej światowej jakości.

Łącznie zrealizowaliśmy kilkadziesiąt zaawansowanych inwestycji, w tym hotele i biurowce, nabierając przy tym dużo doświadczenia co wpłynęło znacznie na usprawnienie całego cyklu od wykonania pomiarów do końcowego montażu.

Inne dane

Sąd Rejonowy dla M. St. w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS nr 0000219825.

Wysokość kapitału zakładowego: 50.000,- zł
(słownie: pięćdziesiąt tysięcy złotych)
NIP: 524 26294 25
Regon: 141016380

Zapoznaj się ze stroną www producenta: