Karnisze i zasłony

Silent Gliss posiada największą międzynarodową ofertę karniszy do zasłon przesuwanych ręcznie. Urządzenia nadają się zarówno do zastosowań ogólnych jak i specjalnych. W ofercie karnisze do wbudowania w sufit g/k lub tynk wapienny. Stabilne profesjonalne profile dla lekkich i ciężkich zasłon których cechą jest trwałość i niezawodność.

Firma Silent Gliss posiadając ponad 40-letnie doświadczenie wykonuje fabryczne gięcie profili na dowolny żądany promień i wymiar. Jest to możliwe na podstawie rysunków w formacie *.dwg i PDF (zwymiarowane odcinki i krzywizny) lub szablonu zdjętego z „natury”.

Ograniczeniem są minimalne promienie gięcia dla poszczególnych systemów i profili, które są do wglądu w katalogach technicznych w formacie PDF w jęz. angielskim załączonych na naszej stronie.

Zastosowanie

System karniszy może być łączony przy pomocy łączników na dowolną długość. Dla szybkiego zakładania i zdejmowania zasłon w wielu systemach dostępne są ślizgacze zatrzaskowe.

Obsługa

Karnisze obsługiwane są wyłącznie ręcznie lub za pomocą sztabek.

Wybrane modele

Terminy bliskoznaczne: szyny do karniszy do wbudowania, profile na wpust, karnisze sufitowe ukryte metalowe aluminiowe, zasłony okienne, firany.