Karnisze sufitowe, zasłony na wymiar

Silent Gliss posiada największą międzynarodową ofertę karniszy do zasłon przesuwanych ręcznie. Urządzenia nadają się zarówno do zastosowań ogólnych jak i specjalnych. W ofercie karnisze do wbudowania w sufit g/k lub tynk wapienny. Stabilne profesjonalne profile dla lekkich i ciężkich zasłon których cechą jest trwałość i niezawodność.

Firma Silent Gliss posiadając ponad 40-letnie doświadczenie wykonuje fabryczne gięcie profili na dowolny żądany promień i wymiar. Jest to możliwe na podstawie rysunków w formacie *.dwg i PDF (zwymiarowane odcinki i krzywizny) lub szablonu zdjętego z „natury”.

Ograniczeniem są minimalne promienie gięcia dla poszczególnych systemów i profili, które są do wglądu w katalogach technicznych w formacie PDF w jęz. angielskim załączonych na naszej stronie.

Zastosowanie

System karniszy może być łączony przy pomocy łączników na dowolną długość. Dla szybkiego zakładania i zdejmowania zasłon w wielu systemach dostępne są ślizgacze zatrzaskowe. Dostępne są również modele karniszy podtynkowe, ręczne i elektryczne do montażu "na wpust"

Obsługa

Karnisze obsługiwane są wyłącznie ręcznie lub za pomocą sztabek.

Wybrane modele


Rozważasz zakup zasłon do okien? W tej kategorii znajdują się nasze produkty, które z pewnością Cię zainteresują! Nasza oferta to szeroki wybór systemów, które pozwolą na montaż karniszy stworzonych na wymiar, przez co możliwe będzie dokładne dostosowanie ich do danego wnętrza. Nasze sufitowe szyny ręczne występują w różnych wariantach – proponujemy zarówno opcję aluminiową, jak i metalową.

Posiadamy bogatą ofertę, jeśli chodzi o szyny do karniszy. Systemy te oraz ich szerokie zastosowanie pozwalają na wybór odpowiedniego modelu i dopasowanie ich do potrzeb danego pomieszczenia oraz wybranego rodzaju zasłon. Niezależnie, czy interesują Cię sufitowe karnisze ręczne aluminiowe czy metalowe – na wymiar wykonamy dla Ciebie każdy wariant! Z firmą Blackout zapewnisz sobie odpowiednią osłonę przed promieniami słonecznymi i uchronisz się również przed upałami - a to wszystko w dopasowanym do wnętrza stylu!

Terminy bliskoznaczne: szyny do karniszy do wbudowania, profile na wpust, karnisze sufitowe podtynkowe,aluminiowe, zasłony okienne, firany.

Aktualności