Wewnętrzne rolety rzymskie na wymiar

Wymiary: do 6 m szerokości i 6 m wysokości
Maksymalna waga materiału z zależności od modelu urządzenia - od 2 do 15 kg.

W ofercie również roleta rzymska do okien skośnych oraz łukowych

Obsługa

  • ręczna przy pomocy łańcuszka kulowego z zastosowaniem sprawdzonej przekładni ułatwiającej podnoszenie,
  • rolety rzymskie elektryczne: sterowanie włącznikiem lub zdalnie pilotem radiowym. Indywidualnie lub grupowo, integracja z centralną automatyką obiektu.

Rolety rzymskie elektryczne, wysokość 6 metrów!

Materiały

Prawie każdy materiał nadaje się do zastosowania w tym systemie, kolekcja Silent Gliss czy materiały własne klienta.

Nowości w roletach rzymskich

Nowe silniki z wbudowanym odbiornikiem radiowym oraz „miękkim” startem i stopem. Elektroniczne ustawianie pozycji końcowych.

Terminy bliskoznaczne: luksusowe rolety rzymskie elektryczne, komfortowe rzymskie rolety, ekskluzywne story rzymskie

Rolety rzymskie na wymiar - nowoczesna ochrona przeciwsłoneczna

Dekoracje okienne są jednymi z najważniejszych elementów wpływających na aranżację całego wnętrza. Takie ozdoby powinny jednak nie tylko pięknie się prezentować, ale przede wszystkim muszą być niezwykle funkcjonalne i praktyczne. Doskonałą alternatywę dla tradycyjnych zasłon czy firanek, stanowią więc rolety rzymskie. Wykonane z najwyższej jakości tkanin wraz z różnymi sposobami zwijania materiału, staną się idealnym uzupełnieniem eleganckich stylizacji mieszkań i domów.

Wyjątkowo praktyczna ozdoba okienna

Rolety rzymskie dedykowane są przede wszystkim osobom, które cenią sobie nowoczesne podejście do praktycznych rozwiązań. To wyjątkowe dekoracje, których głównym zadaniem jest ochrona pomieszczenia przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym. Ze względu na niespotykaną strukturę tych produktów, wykazują one jednocześnie właściwości zaciemniające, dzięki którym można dowolnie sterować wpływającym do pokoju światłem, jak i pozwalają skutecznie chronić własną prywatność.

Roleta rzymska, model 2350 sterowane elektryczna

Warto również zauważyć, że sam montaż rolet rzymskich nie wymaga posiadania specjalistycznych umiejętności. Wystarczy bowiem jedynie zamocować rzep do szyny znajdującej się przy suficie, oknie lub ścianie. Równie łatwo można potem je zdjąć, wyczyścić i ponownie zawiesić. Ta praktyczna funkcjonalność rolet sprawia, że szczególnie dobrze sprawdzają się one jako dopełnienie aranżacji salonów, sypialni, a także kuchni. Wyróżnia się kilka rodzajów rolet rzymskich, różniących się między sobą sposobem sterowania.

Należą do nich:

- rolety rzymskie elektryczne;
- rolety rzymskie sterowane linką;
- rolety rzymskie sterowane łańcuszkiem.

Rolety rzymskie dla każdego

Bogaty wybór dostępnych kolorów, wzorów i materiałów sprawia, że rolety rzymskie z powodzeniem można dopasować do każdej aranżacji wnętrz, również do okien skośnych oraz łukowych.

Tradycyjne jednobarwne dekoracje okienne, świetnie sprawdzą się w przypadku klasycznych, eleganckich, a także minimalistycznych pomieszczeń. Z kolei wzorzyste, nowoczesne tkaniny nadadzą wnętrzu większego charakteru oraz niecodziennego stylu. Szczególną uwagę warto jednak zwrócić na rolety rzymskie na wymiar. Szyte na indywidualne zamówienia produkty, nie tylko idealnie wpasują się do wymiarów okna czy wnęki, ale również pozwolą na wybór dowolnej tkaniny przeznaczonej do realizacji danego projektu. Tak powstała roleta rzymska będzie więc w pełni dopasowana do potrzeb i wymagań każdego klienta.

Ciekawym rozwiązaniem są również elektryczne wewnętrzne rolety rzymskie na wymiar. Sterowane przy pomocy zdalnego pilota radiowego lub włącznika zapewniają maksymalny komfort użytkowania, dzięki uniknięciu konieczności wykorzystywania łańcuszka lub sznura napędowego. Tego typu ozdoby okienne świetnie sprawdzą się w przypadku trudno dostępnych miejsc, w których manualne sterowanie byłoby praktycznie niemożliwe.

Komfortowe rolety rzymskie

Wyjątkowa miękka tkanina oraz dokładne wykończenie sprawiają, że rolety rzymskie nadają pomieszczeniu klasy i elegancji. Ekskluzywne rolety rzymskie wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, przez co są doskonałym uzupełnieniem wystroju sypialni czy pokoju dziennego. Efektywnie fałdowane tkaniny sprawiają, że ta ozdoba okienna równie imponująco prezentuje się przy opuszczeniu, jak i podniesieniu. W odróżnieniu od innych dekoracji ekskluzywne rolety wewnętrzne, skutecznie łączą funkcję ochrony przed promieniowaniem słonecznymi z estetycznym ozdabianiem pomieszczenia. Zwinięta roleta odkrywa swój wdzięk, dzięki falbanom, które pięknie nakładają się jedna na drugą tworząc przy tym wyjątkowy wachlarz. Warto również zauważyć, że rolety rzymskie doskonale prezentują się również, kiedy podciągnięte są wyłącznie do połowy. Dlatego to właśnie ta dekoracja okienna sprawia, że można stworzyć dowolną atmosferę w pomieszczeniu, jednocześnie nie tracąc przy tym na zbyt intensywnym oświetleniu wnętrza.

Aktualności