Zasłony panelowe - dodatkowe informacje

Zasłony panelowe pasują znakomicie do długich i dużych ścian z oknami. Potrafią doskonale zintegrować się z kształtami pomieszczeń przy użyciu spokojnych, jak też wpadających w oko materiałów. Poprzez swoje proste i czyste linie z obydwu stron nadają się również znakomicie do podziału pomieszczeń. Panele dają się łatwo zawieszać jak i zdejmować. Znajdują zastosowanie w domach jak i w obiektach publicznych. Fabryczne gięcie profili na dowolny żądany promień i wymiar. Jest to możliwe na podstawie dostarczonego rysunku w formacie *.dwg i PDF (zwymiarowane odcinki i krzywizny) lub szablonu zdjętego z „natury” np. odrysowanie na papierze.

Ograniczeniem są minimalne promienie gięcia dla poszczególnych systemów i profili, które są do wglądu w katalogach technicznych w formacie PDF w języku angielskim załączonych na naszej stronie.

Plusy Silent Gliss

Systemy te tworzą skuteczne połączenie techniki z ponadczasowym i jednocześnie nowoczesnym kształtowaniem pomieszczeń. Wielotorowe szyny pozwalają na różnorakie umiejscowienie paneli względem siebie. Odpowiedni profil obciążający umieszczony w dolnym obrębie zapewnia równą powierzchnię materiału na panelu. Profile malowane proszkowo na biało, aluminium naturalne – anodyzowane lub w innym dowolnym kolorze. Produkcja na żądany wymiar.

Zobacz: Sterowanie elektryczne zasłonami panelowymi

Katalogi techniczne do pobrania

Galeria

Aktualności